Sekrata.pl

Sekrata.pl to kolejny serwis oferujący pożyczko społecznościowe na polskim rynku. Dzięki niemu osoby, które chcą łatwo i bez zbędnych formalności pożyczyć pieniądze, mogą zrobić to od prywatnych inwestorów, czyli osób, które mają nieco więcej gotówki i chcą także pożyczając ją, zarobić. Chociaż serwis ten nie jest jeszcze tak bardzo popularny jak chociażby prekursor pożyczek społecznościowych na naszym rynku pozabankowym, czyli Kokos.pl, to jednak zapisuje się do niego coraz więcej osób. Warunki udzielania pożyczek są tutaj ogólnie podobne jak w przypadku innych serwisów, korzystanie z Sekrata.pl jest przy tym wygodne i łatwe.

Ile można pożyczyć w Sekrata.pl?

Dzięki temu serwisowi można pożyczyć kwoty od 100 złotych do ponad 50 000 złotych. Najniższe sumysekrata zarezerwowane są przy tym dla początkujących, jeśli będzie się wykazywało aktywność na serwisie i nie będzie się miało żadnych problemów ze spłatą rat, wówczas kwoty te będą stopniowo rosły. Pożyczkobiorca na Sekrata.pl może również samodzielnie dokonać wskazania okresu płatności rat, który wynosić może od 7 dni do powyżej 18 miesięcy. Także oprocentowanie ustala się według własnych preferencji – od 1% do 25%.

Kto może skorzystać z pożyczek na Sekrata.pl?

Serwis został przygotowany dla każdego, kto chciałby szybko i wygodnie otrzymać potrzebne na swoje cele pieniądze. Aby stać się członkiem społeczności Sekrata.pl, należy dokonać rejestracji w serwisie, trzeba mieć ukończone 18 lat oraz posiadać konto bankowe zarejestrowane na siebie. W następnej kolejności trzeba uzupełnić wszystkie swoje dane na serwisie oraz dokonać weryfikacji, aby stać się wiarygodnym użytkownikiem. Konieczne jest wpłacenie określonej kwoty na subkonto na portalu, czego dokonuje się poprzez przelewy internetowe z banku. Weryfikacja trwa do 48 godzin. Także możliwe jest dokonanie weryfikacji adresu lub pracodawcy dla zwiększenia wiarygodności.

Jak pożyczyć pieniądze w Sekrata.pl?

Gdy konto na serwisie zostało zweryfikowane pozytywnie, można zacząć ubiegać się o pożyczki. Pierwsza z nich nie może być większa niż 1 500 złotych. Sekrata.pl stosuje również rating użytkowników – to system oceniania, który pozwala inwestorom na wyselekcjonowanie godnych zaufania partnerów. Gdy chce się szybko otrzymać potrzebną kwotę pożyczki, wówczas dobrze przygotować kuszącą aukcję pożyczkową, w której nakłoni się do inwestowania pożyczkodawców. Na pieniądze nie czeka się długo, są one możliwe do wypłacenie przelewem na konto.

Wystawiając aukcję pożyczkową, należy wskazać w niej naturalnie wnioskowaną kwotę, liczbę rat, oprocentowanie, także cel pożyczki, aby można było przyciągnąć inwestorów.

Przydatne informacje na temat pożyczki w Sekrata.pl:

 • Sekrata.pl oferuje Program partnerski dla swoich użytkowników. Dzięki niemu będzie można otrzymać wynagrodzenie, jeśli przyciągnie się na stronę nowe osoby.
 • Na stronie dostępna jest wygodna wyszukiwarka aukcji pożyczkowej oraz kalkulator pożyczek, dzięki któremu można obliczyć wszystkie koszty związane z transakcją.
 • Weryfikacje opcjonalne na serwisie, które dotyczą miejsca pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu pozwalają na znacznie łatwiejsze otrzymanie pożyczki.
 • Swoje aukcje pożyczkowe można promować, aby widziało je więcej użytkowników. Koszty są niskie i wynoszą od 1 złotego do 5 złotych.
 • Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 1% jej kwoty.
 • Otrzymane z pożyczki środki można otrzymać za darmo zwykłym przelewem na swój rachunek bankowy.
 • Spłata rat pożyczki następuje do dnia, w którym się ją zaciągnęło.
 • Sekrata.pl posiada także własne forum internetowe, na którym zamieszczane są komunikaty, można zadawać pytania, zgłaszać swoje pomysły, otrzymać porady dotyczące działalności serwisu.

Sekrata.pl znajdziesz na:

Bądź zawsze na bieżąco

Strona znaleziona przez frazy:

 • sekrata pl
 • na Sekrata pl
 • sekrata pl pozyczkolandia
Podziel się...

  Powiązane wpisy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Pozycz.pl – minimum formalności, maksimum zadowolenia

  Pozycz.pl jest kolejnym i najmłodszym serwisem oferujący prywatne pożyczki gotówkowe. Serwis ruszył z kampanią reklamową 20 stycznia 2011 i tym...

  Zamknij